עמוד הבית
מערכת שעות
דבר מנהלת ביה"ס
מנהלת ביה"ס
ועד הורים
הודעה להורים
סיכום ישיבת הנהגה
פרוטוקול הנהגת הורים
פרוטוקול ישיבת הנהגה
מועצת תלמידים
למידה בזמן חירום


אודות ביה"ס
מידע להורים
מצגת אסיפת הורים יב
מצגת אסיפת הורים יוד
תרגיל התגוננות ארצי
מעברים מיסודי לחט"ב
לוח מבחנים
שכבה ז
שכבה ח
שכבה ט
שכבה יוד
שכבה יא
שכבה יב
לוח צילצולים
רשימות ספרים 2017
צור קשר
גלריות
חוברת המעבר מ ט ל יוד
שעות קבלת הורים
תקנון ביה"ס
תקנון ביה"ס
המסע לפולין מחזור ט"ז
המסע לפולין מחזור י"ז
המסע לפולין לשנת תשע"ח
"מעורבות חברתית"
חוברת מקומות התנסות
שיוך ארגוני


הסרטונים
כל הסרטים



כל הדפים

אודות ביה"ס


בעלי התפקידים בביה"ס לשנה"ל תשע"ח

התפקיד

חטה"ב

חטה"ע

1.מנהלת מרכז משאבים

שש שנתי

ד"ר ספי פלג

2.רכזת מערכת

שש שנתי

שני שחר

3.רכזת פדגוגית

שש שנתי

מזל הללי

4.רכזת חינוך חברתי

 

שש שנתי

צביה באומגרטן

5.רכזת יועצות

שש שנתי

ליאת כרמל

6.רכז ביטחון ובטיחות

שש שנתי

משה דיין + רפי שגיב

7.רכזת התאמות בדרכי היבחנות

 

הילי אבני

8.רכזת תקשוב

שש שנתי

ד"ר ספי פלג

9.רכזת כיתות שח"ר

שש שנתי

תמי בן גיאת

10.רכזת חנ"מ

שש שנתי

אילנית פפו

11.רכז טיולים

שש שנתי

אורי יצחק

12.רכזת שילוב

שש שנתי

סיגל אבני

13.רכזת זה"ב

שש שנתי

אסתר סדיקא

14.רכזת כיתות מופ"ת

     רכזת מורים חדשים בביה"ס

 

מזל הללי

15.רכז בחינות בגרות

 

חיים אריה כהנא

16.רכזות מעורבות חברתית

 

מיכל סער

17.רכזת מועצת תלמידים

שש שנתי

ענבל סטביצקי

18. רכזת השתלבות ואוכלוסיות מיוחדות

רחל יעקובי

 


רשימת המחנכים בביה"ס

מחנכי שכבת ז'                                                       מחנכות שכבת יוד

 

ז' 1 – ענת צוקר – רכזת השכבה                     יוד 1 – (כיתת אומ"ץ)- תמי בן גיאת                             

ז' 2 – ורד בלדר                                             יוד 2 – (כיתת מב"ר)- מיה מזרחי

ז' 3 – כרמלי קרן – כדורסל                              יוד 3 – לימור נרקיס – רכזת השכבה

ז' 4 – כחלון אורטל – מחול + עיוני                    יוד4 -  שירי היימס

ז' 5 – מוסאי רחל  - יועצת השכבה                   יוד5- מרגנית כפיר- יועצת השכבה  

ז' 6 – טלי טופז                                              יוד 6 –  מזל הללי

ז' 7 – ענבל סטביצקי – מופ"ת  

                     

מחנכות שכבת ח'                                                מחנכי שכבת י"א

 

ח'1 – אביטל מליחי                                         י"א 1 – (כיתת אומ"ץ)- מיכל עובדיה

ח'2 – הילי אבני                                              י"א 2 – (כיתת מב"ר)-סיגל גמליאל – רכזת השכבה

ח'3 –יורם מוסנאים-ובר  רכז השכבה                 י"א 3 – יעל לרנר

ח'4 – (מופ"ת דיפלומטיה +כדורסל)                   י"א 4 – דליה מרדכי

          דפנה פרץ- קלינה                                 י"א 5 –  איריס בר-אוריון

ח'5 – (מופ"ת מדעים) – רבקה פז                     י"א 6 – אורית לבב – יועצת השכבה  

ח'6 – (חנ"מ ) – רחל יעקובי                                                

ח'7 – (חנ"מ)- סיון בכורי – אביבי

ג'ני ברנר – יועצת השכבה

                                                                       

מחנכות שכבת ט'                                                מחנכי שכבת י"ב

 

ט' 1 – (כיתת תל"מ) אורית בן שבת                    י"ב 1 – (כיתת אומ"ץ)- עופר אוסי

ט' 2 – סדיקא אסתר                                        י"ב 2 – (כיתת מב"ר)- ליאת כרמל - יועצת השכבה

ט' 3 – (כיתת מחול וכדורסל)-                            י"ב 3 – דני גל-שר – רכזת השכבה           

הדס לוי – עגמי                                               י"ב 4 – שוש גולדמן

ט' 4 – מרים הר-אבן                                        י"ב 5 – ז'אנה מרגולין

ט' 5 – הילה יוסף – רכזת השכבה                     י"ב 6 – חי בן שוע

ט' 6 – ( מופ"ת מדעים ) ד"ר ספי פלג

ט'7 – (חנ"מ) – אילנית פפו

יועצת השכבה – ג'ני ברנר                                                   

 


רשימת רכזי המקצוע בביה"ס

המקצוע

חטה"ב

חטה"ע

אזרחות

 

ז'אנה מרגולין

מתמטיקה

רבקה פז

מיכל סער

תנ"ך

שש- שנתי- אריה חיים כהנא

ערבית

רינת שדה

סיגל גמליאל

אומנות

שש- שנתי- יעל פיבק- אילן

מחול

שש- שנתי- מירית ברמן

לשון והבעה

לילך אפרתי

עירית בן צור

היסטוריה

 

ורד שרעבי

אנגלית

שש שנתי-רבקה זפרני

ספרות

ורד בלדר

אילנית עמרני

הנדסת תוכנה

 

ירון שמעון

גיאוגרפיה

יורם מוסנאים ובר

אורלי רובנשטיין

עולם הערבים והאיסלאם

 

ד"ר רפי שגיב

מדעי החנ"ג

 

ד"ר זוהר שדה

מורשת

אריה חיים כהנא

 

תיירות

 

מיה מזרחי

ביולוגיה

 

חגית ספקוטי

כימיה

 

פנינה יקירביץ

ביוטכנולוגיה

 

חגית ספקוטי

מד"ח

 

שירי היימס

מדעים

ענבל סטביצקי

 

פיזיקה

ענבל סטביצקי

אילנה מדבדניק

מד"ט

 

איריס בר אוריין

חנ"ג

שש- שנתי- משה דיין

דיפלומטיה ותקשורת בינלאומית

שש שנתי – רבקה זפרני

כדורסל

שש שנתי – משה דיין

  



למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

תיכון אלון גינסבורג - יבנה

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר