עמוד הבית
מערכת שעות
דבר מנהלת ביה"ס
מנהלת ביה"ס
ועד הורים
הודעה להורים
סיכום ישיבת הנהגה
פרוטוקול הנהגת הורים
פרוטוקול ישיבת הנהגה
מועצת תלמידים
למידה בזמן חירום


אודות ביה"ס
מידע להורים
מצגת אסיפת הורים יב
מצגת אסיפת הורים יוד
תרגיל התגוננות ארצי
מעברים מיסודי לחט"ב
לוח מבחנים
שכבה ז
שכבה ח
שכבה ט
שכבה יוד
שכבה יא
שכבה יב
לוח צילצולים
רשימות ספרים 2017
צור קשר
גלריות
חוברת המעבר מ ט ל יוד
שעות קבלת הורים
תקנון ביה"ס
תקנון ביה"ס
שיוך ארגוני
המסע לפולין מחזור ט"ז
המסע לפולין מחזור י"ז
המסע לפולין לשנת תשע"ח
"מעורבות חברתית"
חוברת מקומות התנסות


הסרטונים
כל הסרטים



כל הדפים

אודות ביה"ס


 

בעלי התפקידים בביה"ס

התפקיד

חטה"ב

חטה"ע

1.מנהלת מרכז משאבים

שש שנתי

ד"ר ספי פלג

2.רכזת מערכת

שש שנתי

רבקה פז

3.רכזת פדגוגית

שש שנתי 

עדי נוימרק

4.רכזת חינוך חברתי

 

מזל הללי

צביה באומגרטן

5.רכזת יועצות

שש שנתי

ליאת כרמל

6.רכז ביטחון ובטיחות

שש שנתי

משה דיין

7.רכזת התאמות בדרכי היבחנות

 

הילי אבני

8.רכזת תקשוב

שש שנתי

ד"ר ספי פלג

9.רכזת כיתות שח"ר

שש שנתי

תמי בן גיאת

10.רכזת חנ"מ

שש שנתי

אילנית פפו

11.רכז טיולים

שש שנתי

אורי יצחק

12.רכזת שילוב

שש שנתי

סיגל אבני

13.רכזת זה"ב

שש שנתי

אסתר סדיקא

14.רכזת כיתות מופ"ת

     רכזת מורים חדשים בביה"ס

 

מזל הללי

15.רכז בחינות בגרות

 

חיים אריה כהנא

16.רכזות מעורבות חברתית

 

אילנה כספי

יעל לרנר

17.רכז מועצת תלמידים

שש שנתי

עופר אוסי

 

 

 

רשימת המחנכים בביה"ס


מחנכי שכבת ז'                                         מחנכות שכבת יוד

 

ז' 1 – אביטל מליחי                                        יוד 1 – (כיתת אומ"ץ)-מיכל עובדיה                             

ז' 2 – הילי אבני                                              יוד 2 – (כיתת מב"ר)-סיגל גמליאל-  רכזת השכבה

ז' 3 – יורם  מוסנאים- ובר- רכז השכבה       יוד 3 – יעל לרנר

ז' 4 – (מצוינות דיפלומטיה) –                        יוד4- דליה מרדכי

          דפנה פרץ- קלינה                                  יוד5- איריס בן- אוריין

ז' 5 – (מופ"ת מדעים)– אפרת מיכאלי           יוד 6 – אורית לבב- יועצת השכבה  

ז' 6 – (חנ"מ)- רחל יעקובי                                        

ז' 7 – (חנ"מ)- סיוון בכורי- אביבי

יועצת השכבה- ג'ני ברנר


מחנכות שכבת ח'                        מחנכי שכבת י"א


ח'1 – ליאורה יעקב- יועצת השכבה                י"א 1 – (כיתת אומ"ץ)-עופר אוסי

ח'2 – אוני תן- עמי                                          י"א 2 – (כיתת מב"ר)-ליאת כרמל- יועצת השכבה

ח'3 – (כיתת מחול וכדורסל)                            י"א 3 – דני גל-שר- רכזת השכבה

הדס לוי- עגמי                                                 י"א 4 – שוש גולדמן

ח'4 – מרים הר-אבן                                        י"א 5 –  ז'אנה מרגולין

ח'5 – הילה יוסף- רכזת השכבה                     י"א 6 –  חי בן- שוע

ח'6 – (מופ"ת מדעים)– מזל הללי                                       

ח'7 – (חנ"מ)- אילנית פפו


מחנכות שכבת ט'                                                מחנכי שכבת י"ב


ט' 1 – (כיתת תל"מ) ענת צוקר                     י"ב 1 – (כיתת אומ"ץ)-איילת אזולאי

ט' 2 – רחל מוסאי – יועצת השכבה             י"ב 2 – (כיתת מב"ר)-מרגנית כפיר- יועצת השכבה

ט' 3 – (כיתת מחול וכדורסל)-                      י"ב 3 – עדי נוימרק           

לימור נרקיס- רכזת השכבה                        י"ב 4 – עירית בן צור

ט' 4 – ורד בלדר                                            י"ב 5 – רפי שגיב- רכז השכבה

ט' 5 – ליטל ספטל                                         י"ב 6 – צביה באומגרטן

ט' 6 – לימור בר                                                                  

 

 

רשימת רכזי המקצוע בביה"ס

 

 

המקצוע

חטה"ב

חטה"ע

אזרחות

שש- שנתי- עדי נוימרק

מתמטיקה

שש- שנתי- רבקה פז

תנ"ך

שש- שנתי- אריה חיים כהנא

ערבית

שש- שנתי- רונית ג'רבי

אומנות

שש- שנתי- יעל פיבק- אילן

מחול

שש- שנתי- מירית ברמן

לשון והבעה

לילך אפרתי

תמי בן- גיאת

היסטוריה

 איריס חסון

ורד שרעבי

אנגלית

חיה דביר

רבקה זפרני

ספרות

ורד בלדר

אילנית עמרני

הנדסת תוכנה

 

ירון שמעון

גיאוגרפיה

לבנת משולם

אורלי רובנשטיין

עולם הערבים והאסלאם

 

ד"ר רפי שגיב

מדעי החנ"ג

 

ד"ר זוהר שדה

מורשת

חיים אריה כהנא

 

תיירות

 

מיה מזרחי

ביולוגיה

 

חגית ספקוטי

כימיה

 

פנינה יקירביץ

ביוטכנולוגיה

 

חגית ספקוטי

מד"ח

 

שירי היימס

מדעים

בר לימור

 

פיזיקה

בר לימור

אנה אוסטרובסקי

מד"ט

 

איריס בר אוריין

תיאטרון

אביבה רייסקי

 

חנ"ג

שש- שנתי- משה דיין

 



למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

תיכון אלון גינסבורג - יבנה

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר