עמוד הבית
מערכת שעות
דבר מנהלת ביה"ס
מנהלת ביה"ס
ועד הורים
הודעה להורים
סיכום ישיבת הנהגה
פרוטוקול הנהגת הורים
פרוטוקול ישיבת הנהגה
מועצת תלמידים
למידה בזמן חירום


אודות ביה"ס
מידע להורים
מצגת אסיפת הורים יב
מצגת אסיפת הורים יוד
תרגיל התגוננות ארצי
מעברים מיסודי לחט"ב
לוח מבחנים
שכבה ז
שכבה ח
שכבה ט
שכבה יוד
שכבה יא
שכבה יב
לוח צילצולים
רשימות ספרים 2017
צור קשר
גלריות
חוברת המעבר מ ט ל יוד
שעות קבלת הורים
תקנון ביה"ס
תקנון ביה"ס
המסע לפולין מחזור ט"ז
המסע לפולין מחזור י"ז
המסע לפולין לשנת תשע"ח
"מעורבות חברתית"
חוברת מקומות התנסות
שיוך ארגוני


הסרטונים
כל הסרטים



כל הדפים

מורים - שיוך ארגוני



 

שם המורה

 

שעות קבלת קהל

אביב אביבית

יום ד' שעה 3

אביזמר אחיה

בתאום מראש

אבני הילי

יום ג' שעה 1

אבני סיגל

בתאום מראש

אדרי עמרם

יום ה' שעה 3

אוסטרובסקי אנה

יום א' שעה 5

אוסי עופר

יום ג' שעה 1

אזולאי איילת

יום א' שעה 3

אילו מיטל

יום ב' שעה 4

אליהו ליבנה

יום ב' שעה 3

אסולין אורנה

בתאום מראש

אפרתי לילך

יום א' שעה 3

אפשטיין דינה

יום א' שעה 4-5

אשד גורג'

בתאום מראש

באומגרטן צביה

יום ג' שעה 3

בז'ה סיגל

בתאום מראש

בלדר ורד

יום ב' שעה 3

בכורי –אביבי סיון

יום א' שעה 1

בן גיאת תמי

יום ב' שעה 3

בן צור עירית

יום ג' שעה 6

בן שוע חי

יום ב' שעה 2

בנחוס  אורנה

בתאום מראש

בר לימור

יום ג' שעה 2

בר אוריון איריס

יום ד' שעה 4

ברמן מירית

בתאום מראש

ברנר ג'ני

בתאום מראש

גודינגר ניר

יום ו' שעה 3

גולדמן שוש

יום א' שעה 4

גולדשמיט  אדוה

בתאום מראש

ג'ימי זהבה

יום ד' שעה 2

גלינסקי יוסי

יום ד' שעה 2

גלמן שירלי

בתאום מראש

גלעד לילך

יום ב' שעה 7

גל שר דנית

יום א' שעה 1

גמליאל סיגל

ביום א' שעה 1

ג'רבי רונית

יום ב' שעה 7

גרוס ישראל

יום ג' שעה 3

דביר חיה (יעקובוביץ)

יום ג' שעה 6

דוד רמה

בתאום מראש

דיין משה

יום ב' שעה 6

היימס שירי

יום ה' שעה 4

הללי מזל

יום ב' שעה 1

הר אבן מרים

יום א' שעה 4

זאדה רינת

יום ג' שעה 5

זיסליס סופיה

בתאום מראש

זפרני רבקה

יום א' שעה 5

חסון איריס

יום א' שעה 3

יוסף הילה

יום א' שעה 2

יעקב ליאורה

בתאום מראש

יעקובי רחל

יום ב' שעה 1

יצחק אורי

יום ו' שעה 2

יקירביץ פנינה

יום ג' שעה 7

יתום אוהד

בתאום מראש

כהן יוסי

יום ה' שעה 2

כהן סמדר

יום ד' שעה 5

כהנא חיים אריה

יום ג' שעה 7

כחלון אורטל

בתאום מראש

כספי אילנה

יום ה' שעה 3

כפיר מרגנית

בתאום מראש

כץ-גריב רחלי

בתאום מראש

כרמל ליאת

בתאום מראש

לבב אורית

בתאום מראש

לוטן תמר

יום ו' שעה 6

לוי הדס

יום ו' שעה 3

לוי לבנת

יום א' שעה 4

ליכטנברג מאיה

יום ב' שעה 5

לרנר יעל

יום ד' שעה 1

יום ב' שעה 7

לשם רונית

יום ה' שעה 4

מדבניק אילנה

יום א' שעה 10

יום ו' שעה 5

מוסאי רחל

בתאום מראש

מוסנאים  ובר יורם

יום ב' שעה 6

מרדכי דליה

יום א' שעה 6

מזרחי מיה

יום ו' שעה 2

מייסטר רוזנפלד רחל

בתאום מראש

מיכאלי אפרת

יום ה' שעה 7

מימון ישראלה

יום א' שעה 7

מליחי אביטל

יום א' שעה 3

מרגולין ז'אנה

יום ב' שעה 4

מרדכי דליה

יום א' שעה 6

נוימרק עדי

יום ו' שעה 2

נרקיס לימור

יום א' שעה 2

סגל ענת

בתאום מראש

סדיקא  אסתר

יום ב' שעה 5

סטביצקי ענבל

יום ה' שעה 3

ספטל ליטל

יום ג' שעה 2

ספקוטי חגית

יום ד' שעה 3

עובדיה מיכל

יום ה' שעה 4

עמרמי רוחמה

יום ג' שעה 5-6

עמרני אילנית

יום ה' שעה 1

ערוסי טובה

יום ב' שעה 5

פז רבקה

יום ו' שעה 2

פיבק-אילן יעל

יום ב' שעה 2

פלג ספי

יום ג' שעה 5

במרכז משאבים

פפו אילנית

יום א' שעה 4

פרץ  קלינה דפנה

יום א' שעה 1

צוקר ענת

יום ה' שעה 3

רגב  יריב

יום ג' שעה 3

רובינשטיין אורלי

יום א' שעה 5

רונן אורי

יום ג' שעה 4

רייסקי  לוי אביבה

בתאום מראש

ריפטין לריסה

יום ב' שעה 5

שגיב רפאל

יום א' שעה 2

שדה אלי זוהר

יום ג' שעה 2

שטילבלמן אלוירה

יום ג' שעה 3

שלי אושרית

יום א' שעה 3

שלם יוסי

בתאום מראש

שמעון ירון

יום ו' שעה 3

שרעבי  ורד

יום ג' שעה 3

תן – עמי אוני

יום ו' שעה 3

                                                                                                                  

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

תיכון אלון גינסבורג - יבנה

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר